Son Günlerde Kolonya Şişesi Satışında ki Artış

Son Günlerde Kolonya Şişesi Satışında ki Artış

Geçtiğimiz günlerde Türkiye de hızla yayılan koronavirüs vakalarından ötürü temizlik ürünlerine olan rağbet artmış durumdadır. Bu sebeple dezenfektan ve kolonya şişesi gibi temizlik ürünlerinin üretimini arttırabilmek için pet şişe üretimi de hızlanmıştır.

 

Üretim Süreci

Kurutucu içinde nemi alınmış pet ham madde döner vida ile sıkıştırılıp ocak içinde eritilmiş hale getirilir. Eriyen ham maddenin preform kalıbına boşaltılır. Ara ürün olarak bilinen yeni formu elde edilir. Kolonya şişesinin şekli ve gramı istenen preformların şekli ve gramına göre üretilmelidir. Isıtılan preformlar stretch mili ile uzatıldıktan sonra hava basıncıyla şişirilir. Tüketicinin isteğine bağlı olarak daha önceden tasarlanmış şişirme kalıbına alınarak son haline gelir.

 

Toptan Kolonya Şişesi Satın Alım Süreci

Satın alma süreci eskiye nazaran artık çok daha kolay hale geldi ve toptan kolonya şişesi elden de satılabileceği gibi dijital platformlar aracılığı ile de halka ulaştırılabiliyor. Firmadan satış noktasına gelen ürünler nakliye aracı ile doğrudan tüketici ile buluşturulur. Elden teslim satın alma süreci bu şekilde gerçekleşir veyahut da bireysel olarak satın alınmak isten ürünler online internet aracılığıyla km ambalaj gibi büyük firmalardan da sipariş verilerek temin edilir.

 

Kolonya Şişesi Çeşitleri

Birbirinden farklı ebatlarda isteğe bağlı olarak şekil verilebilir. Çok fazla çeşitliliğe sahiptir ve plastikten cama kadar birden fazla malzeme ile karıştırılabilir. Kapak malzemesinde de çeşitlilik sağlayabilen kolonya şişeleri, plastik sprey başlıklı veyahut da normal plastik döndürmeli kapaklardan olabileceği gibi dekoratif amaç güdülerek cam döndürmeli kapaklardan da oluşabilir.

 

Ambalaj sektörünün kaliteli isimlerinden olan km ambalaj dezenfektan ve kolonya şişesi üretiminde müşterilerinin isteklerine bağlı olarak pet şişe üretiminde çeşitlilik sağlayabiliyor. Ürünlerinin fiyat ve tedariki konusunda müşteri memnuniyetine önem veren km ambalaj proje bazlı üretimde gerçekleştiriyor.

 

En Sık Tercih Edilen Popüler Ürünler

Koronavirüs salgını sebebi ile tüketimi sık yapılan kolonyanın farklı boyut ve çeşitlilikte satışı yapılmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edilenleri sizler için sıraladık:

 

1) Dezenfektan & kolonya pet şişe 50ml – 18mm

2) Dezenfektan & kolonya pet şişe 100ml – 18mm

 

Kolonyanın faydalarını öğrenmek için lütfen tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir