Sıvı Sabun Pompası, Dezenfektan Şişesi ve Flip-Top Kapak

Sıvı Sabun Pompası

Plastik valfe sahip olan sıvı sabun pompası, kozmetik ve ilaç sanayinde sıklıkla kullanılmaktadır. Fısfıs yapıya sahip olması kişisel ve saç bakım ürünleri için kullanıldığında, bireysel kullanımlarda ekonomikliği getirir. Damla ve karga model valfler sıvının istediğiniz miktarda avucunuza dökülmesini sağlamaktadır, böylelikle ziyan önlenmiş olacaktır. 24mm- 28mm ölçülerinde olan sıvı sabun pompaları, sektörde bu adla bilinse de; krem vb. daha yoğun ürünlerin, tonik vb. sıvı ürünlerin, köpük yapıcı ürünler için kullanım alanı bulmaktadır. Ayrıca dolum proseslerinde kolaylık sağlaması ve PP hammaddeden yapıldığından ötürü yüksek sızdırmazlık sağlaması nedeniyle sektörde geniş bir kullanım alanı vardır.

 

Dezenfektan Şişesi

Son dönemlerde dezenfektan şişelerine talep oldukça artmıştır. Dezenfektanlar yüksek yoğunlukta alkol içerdiğinden kullanılacak şişenin sızdırmazlık özelliği çok önemlidir. Korona virüs nedeniyle, antiseptik ve antibakteriyal el dezenfektanlarının kullanımı arttığından insanlar günlük hayat içerisinde, pratiklikle kullanabileceği ve çantalarında az yer kaplayan hacimde ambalajları tercih eder oldular. Çok farklı hacimde şişelerimiz kataloglarımızda yer almakla birlikte, 50ml’lik dezenfektan şişesi en fazla tercih sebebi olan modellerimizdendir.

 

Flip-Top Kapak

18mm- 24mm- 28m’lik düz, tırtıklı, mantar flip top kapak modellerimiz bulunmaktadır. Flip- top kapaklar aseton, kolonya vb. sıvı kozmetik ürünlerin kolaylıkla dökülmesini; şampuan, saç krem, nemlendirici vb. yoğun ürünlerinde fazla kullanımı engelleyecek şekilde dengeli kullanımını sağladığından kozmetik sektöründe tercih sebebi olmaktadır. İlaç sektöründe de sprey vb. ürünler için sıklıkla kullanılır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir